acasaregulamentprograminscriererezultatecontact

 

 

Inscrierile se fac pana pe data de 03.05.2017.

Concursul se desfasoara in data de 06.05.2017 la Facultatea de Inginerie Electrica.

 

Participanti editia a VII-a - 2017:

CONCURSUL “MARCEL ROŞCULEޔ

Matematică pentru Ingineria Electrică

Ediţia a VII-a – 2017

- inscrisi -

ATENŢIE!

 Concurenţii trebuie să fie īn săli la ora 09.00, să aibă asupra lor actul de identitate şi instrumente de scris.

Concursul se desfăşoară īncepānd cu ora 10.00 şi durează 3 ore.

 

Nr.

Crt.

Nume prenume

Liceul

Clasa

Profesor

Sala examen

1

Alexandru Andra Ioana

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XI

Valentin Pătrăşcoiu

EA002

2

Alexe Daniela

Colegiul Naţional Matei Basarab Bucureşti

XII

Emilia Iancu

EA002

3

Andreas Ana-Maria

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Liliana Palimariu

EA002

4

Andreescu Viorel

Colegiul Național Constantin Carabella Tārgoviște

XI

Mihaela Gabor

EA002

5

Andronie Anda

Colegiul Naţional Matei Basarab Bucureşti

XII

Emilia Iancu

EA002

6

Anghel Gabriela Cătălina

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Silvia Mihaela Muşătoiu

EA002

7

Anghel Tudor Mihai

Colegiul Naţional Matei Basarab Bucureşti

XII

Alina Adam

EA002

8

Apostoiu Ana Maria

Colegiul National Constantin Carabella Targoviste

XII

Ligia Ion

EA002

9

Apostol Ruxandra Ecaterina

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XI

Mihail Baluna

EA002

10

Apostol Şerban

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XII

Valentin Pătrăşcoiu

EA002

11

Arsuca Corneliu Robert

Liceul Teoretic Eugen Lovinescu Bucureşti

XII

Iuliana Stoica

EA002

12

Badea Patricia

Liceul Teoretic Eugen Lovinescu Bucureşti

XI

Iuliana Stoica

EA002

13

Balaban Georgiana

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XII

Cristian Alexandrescu

EA002

14

Barbu Iulia

Colegiul National Constantin Carabella Targoviste

XII

Ligia Ion

EA002

15

Boboc Mircea

Liceul Teoretic Eugen Lovinescu Bucureşti

XII

Iuliana Stoica

EA002

16

Bondrilă Mihail

Liceul Teoretic Eugen Lovinescu Bucureşti

XII

Iuliana Stoica

EA002

17

Burcea Mihnea

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Mihaela Andreescu

EA002

18

Călugăreanu Anca

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XI

Vasile Dilimoţ-Niţă

EA002

19

Cāndescu Cristian

Liceul Teoretic Eugen Lovinescu Bucureşti

XI

Iuliana Stoica

EA002

20

Ceascai Andra

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XI

Valentin Nicula

EA002

21

Ciobanu Marian Cătălin

Colegiul Naţional Vladimir Streinu Găeşti

XII

Iuliana Turcu

EA002

22

Ciobanu Marian Vlad

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Silvia Mihaela Muşătoiu

EA002

23

Ciobotia Ioana

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Vasile Dilimoţ-Niţă

EA002

24

Cojocaru Andreea

Colegiul Naţional Tudor Vianu Bucureşti

XI

Mihaela Berindeanu

EA002

25

Constantin Mihai Cătălin

Colegiul Naţional Vladimir Streinu Găeşti

XII

Iuliana Turcu

EA002

26

Costea Ionuţ Andrei

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XI

Valentin Pătrăşcoiu

EA002

27

Cozma Gabriel

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XII

Angela Pătrăşcoiu

EA002

28

Cristache Adrian

Colegiul Naţional Tudor Vianu Bucureşti

XI

Mihaela Berindeanu

EA002

29

Cristea Flavia

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XI

Monica Ţopană

EA002

30

Cristea Marius

Colegiul Naţional Matei Basarab Bucureşti

XI

Emilia Iancu

EA002

31

David Gheorghiţă

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Vasile Dilimoţ-Niţă

EA002

32

Dediu Andra

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Valentin Nicula

EA002

33

Diaconescu Andrei

Colegiul Naţional Tudor Vianu Bucureşti

XI

Mihaela Berindeanu

EA002

34

Dincă Alexandra Maria

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Mihail Baluna

EA002

35

Dinică Cristian

Colegiul Naţional Matei Basarab Bucureşti

XI

Emilia Iancu

EA002

36

Dinu Elisabeta

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XI

Vasile Dilimoţ-Niţă

EA002

37

Dinu George Daniel

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XII

Valentin Pătrăşcoiu

EA002

38

Drăgan Mădălina

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Monica Ţopană

EA002

39

Drugă Eduard Marian

Colegiul Naţional Alexandru Odobescu Piteşti

XI

Ionel Florea

EA002

40

Dumitrescu Andrei

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Mihail Baluna

EA002

41

Dumitrescu Andrei

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Valentin Nicula

EA002

42

Duță Claudia

Liceul Teoretic Eugen Lovinescu Bucureşti

XI

Iuliana Stoica

EA002

43

Echim Sebastian Vasile

Liceul Teoretic "Callatis" Mangalia

XII

Ghiulnar Bechir

EA002

44

El Abassi Valentin

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XI

Mihail Baluna

EA002

45

Enache Ioan Sebastian

Colegiul Naţional Nicolae Titulescu Pucioasa

XI

Victoria Voicu

EA002

46

Enea Ruxandra

Colegiul Naţional Matei Basarab Bucureşti

XII

Emilia Iancu

EA002

47

Gabor Vlad Octavian

Colegiul Național Constantin Carabella Tārgoviște

XII

Mihaela Gabor

EA002

48

Ghenoiu Carmen Alexandra

Colegiul Naţional Matei Basarab Bucureşti

XII

Alina Adam

EA002

49

Gheorghe Andrei Alexandru

Colegiul Naţional Nicolae Titulescu Pucioasa

XII

Ovidiu Mantescu

EA002

50

Gheorghe Tatu Filip Paul

Colegiul Naţional Nicolae Titulescu Pucioasa

XI

Victoria Voicu

EA002

51

Ghiculescu Ana - Maria

Colegiul Naţional Vladimir Streinu Găeşti

XI

Iuliana Turcu

EA002

52

Ghioca Mihai

Colegiul Naţional Tudor Vianu Bucureşti

XI

Mihaela Berindeanu

EA002

53

Ghiuzan Eduard - Cosmin

Liceul Tehnologic V. Sav Roman

XI

Adriana Petrovici

EA002

54

Ghiuzan Roxana-Otilia

Liceul Tehnologic V. Sav Roman

XI

Adriana Petrovici

EA002

55

Gogioiu Candeori Daniel

Liceul Teoretic Eugen Lovinescu Bucureşti

XI

Iuliana Stoica

EA002

56

Guşă Mihail

Colegiul Naţional Tudor Vianu Bucureşti

XI

Mihaela Berindeanu

EA004

57

Hang Florin

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XI

Vasile Dilimoţ-Niţă

EA004

58

Hermeniuc Ştefan

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Vasile Dilimoţ-Niţă

EA004

59

Hotnog Andrei

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XI

Mihaela Andreescu

EA004

60

Ilie Cristian Ionuț

Colegiul Naţional Alexandru Odobescu Piteşti

XI

Ionel Florea

EA004

61

Īnsurătelu Bogdana

Colegiul Naţional Tudor Vianu Bucureşti

XI

Mihaela Berindeanu

EA004

62

Ionescu Diana Georgiana

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Mihail Baluna

EA004

63

Ispas Andrei

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XI

Mihaela Andreescu

EA004

64

Istrate Vlăduț Adrian

Colegiul Național Constantin Carabella Tārgoviște

XI

Mihaela Gabor

EA004

65

Ivan Maria Alexandra

Colegiul Naţional Vladimir Streinu Găeşti

XI

Iuliana Turcu

EA004

66

Jugurica Sabina

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Mihaela Andreescu

EA004

67

Maftei Lorena Maria

Colegiul Naţional Mihail Kogălniceanu Galaţi

XI

Emilian Dima

EA004

68

Maftei Silviu Andrei

Colegiul Național Vasile Alecsandri Galaţi

XI

Veronica Grigore

EA004

69

Majeri Constantin Gabriel

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XI

Mihail Baluna

EA004

70

Marinescu Costin

Colegiul Naţional Matei Basarab Bucureşti

XII

Emilia Iancu

EA004

71

Matei Diana Maria

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XI

Valentin Pătrăşcoiu

EA004

72

Matişan Andrei Călin

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XI

Valentin Pătrăşcoiu

EA004

73

Mihai Cătălin

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XI

Mihaela Andreescu

EA004

74

Mihai-Cristu Emanuel

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Mihail Baluna

EA004

75

Mihăilescu Ovidiu

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Mihail Baluna

EA004

76

Mitrea Cătălin Ştefan

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Silvia Mihaela Muşătoiu

EA004

77

Mocica Andrei

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XI

Vasile Dilimoţ-Niţă

EA004

78

Moraru Liviu

Colegiul Naţional Matei Basarab Bucureşti

XII

Emilia Iancu

EA004

79

Munteanu Vlad Andrei

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Mihail Baluna

EA004

80

Muşat Bianca Ștefania

Colegiul Național Constantin Carabella Tārgoviște

XII

Mihaela Gabor

EA004

81

Muşătoiu Teodora

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Mihail Baluna

EA004

82

Nedelcu Alexandru Daniel

Colegiul Naţional Nicolae Titulescu Pucioasa

XI

Victoria Voicu

EA004

83

Negrea Irina Elena

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XII

Valentin Pătrăşcoiu

EA004

84

Nichita Radu

Colegiul Naţional Nicolae Titulescu Pucioasa

XI

Victoria Voicu

EA004

85

Nicolae Andrei

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Mihaela Andreescu

EA004

86

Nicolae Bianca Florentina

Colegiul Naţional Vladimir Streinu Găeşti

XI

Iuliana Turcu

EA004

87

Niţu Andreea Nicole

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XI

Valentin Pătrăşcoiu

EA004

88

Nițulescu Maria

Liceul Teoretic Eugen Lovinescu Bucureşti

XI

Iuliana Stoica

EA004

89

Olariu Octavian

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XI

Valentin Pătrăşcoiu

EA004

90

Orban Tudor

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XI

Valentin Nicula

EA004

91

Osiac Filip Emanuel

Colegiul Naţional Matei Basarab Bucureşti

XII

Alina Adam

EA004

92

Pārvu Gabriel Cătălin

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Mircea Teca

EA004

93

Paşca Tudor Andrei

Colegiul Naţional Nicolae Titulescu Pucioasa

XII

Ovidiu Mantescu

EA004

94

Pavel Delia

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XI

Monica Ţopană

EA004

95

Pencea Victor Mihai

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Silvia Mihaela Muşătoiu

EA004

96

Petre Diana

Liceul Teoretic Eugen Lovinescu Bucureşti

XI

Paula Nica

EA004

97

Petrişor Cristiana

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Vasile Dilimoţ-Niţă

EA004

98

Pīrlogeanu Gabriel

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XI

Monica Ţopană

EA004

99

Pokharel Alexandru

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Mihail Baluna

EA004

100

Popa Alexandru

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XI

Mihaela Andreescu

EA004

101

Popescu David

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XI

Mihaela Andreescu

EA004

102

Popescu Lucian

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XI

Mihaela Andreescu

EA004

103

Popteanu Mihai Dragoş

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XII

Valentin Pătrăşcoiu

EA004

104

Pricop Andrei

Liceul Tehnologic V. Sav Roman

XI

Adriana Petrovici

EA004

105

Pricop Ioana

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Vasile Dilimoţ-Niţă

EA004

106

Radu Adriana

Colegiul Național Constantin Carabella Tārgoviște

XII

Mihaela Gabor

EA004

107

Radu Daniel

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Mihaela Andreescu

EA004

108

Rădulescu Marian Cătălin

Colegiul Naţional Vladimir Streinu Găeşti

XII

Iuliana Turcu

EA004

109

Răduţă Elias Valentin

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XI

Valentin Pătrăşcoiu

EA004

110

Rizea Andreea Georgiana

Colegiul Naţional Alexandru Odobescu Piteşti

XI

Ionel Florea

EA004

111

Sala Alberto Mihai

Colegiul Naţional Nicolae Titulescu Pucioasa

XI

Victoria Voicu

EG201

112

Samata Caty

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Vasile Dilimoţ-Niţă

EG201

113

Samoilescu Sebastian Mihail

Colegiul Naţional Alexandru Odobescu Piteşti

XI

Ionel Florea

EG201

114

Savu Andreea Simona

Colegiul National Constantin Carabella Targoviste

XII

Teodora Popa

EG201

115

Săvulescu Adrian

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Monica Ţopană

EG201

116

Șerban Alexandru Mihai

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XII

Valentin Pătrăşcoiu

EG201

117

Seriţan Andrei

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Mihail Baluna

EG201

118

Sīrbu Tudor Cristian

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Silvia Mihaela Muşătoiu

EG201

119

Sorică Luiza

Colegiul Național Constantin Carabella Tārgoviște

XI

Mihaela Gabor

EG201

120

Şova Andrei

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Mihaela Andreescu

EG201

121

Stănciulescu Andrei

Colegiul Naţional Tudor Vianu Bucureşti

XI

Mihaela Berindeanu

EG201

122

State Andreea Francesca

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Silvia Mihaela Muşătoiu

EG201

123

Ştefan Ştefan

Colegiul Naţional Tudor Vianu Bucureşti

XI

Mihaela Berindeanu

EG201

124

Suditu Andrei

Colegiul Naţional Matei Basarab Bucureşti

XII

Emilia Iancu

EG201

125

Tănase Dan Gabriel

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Silvia Mihaela Muşătoiu

EG201

126

Tănase Mariana

Liceul Teoretic Eugen Lovinescu Bucureşti

XI

Iuliana Stoica

EG201

127

Tatulea Teodor

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Monica Ţopană

EG201

128

Teniţă Alexandru

Colegiul Naţional Tudor Vianu Bucureşti

XI

Mihaela Berindeanu

EG201

129

Teodorescu Ştefan

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XI

Monica Ţopană

EG201

130

Turcu Alexandra

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Monica Ţopană

EG201

131

Turcu Ştefan

Colegiul Naţional Matei Basarab Bucureşti

XII

Emilia Iancu

EG201

132

Ungureanu Gabriel

Colegiul Naţional Tudor Vianu Bucureşti

XI

Mihaela Berindeanu

EG201

133

Vărzaru Mihnea

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XI

Mihaela Andreescu

EG201

134

Vişan Alexandru

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Monica Ţopană

EG201

135

Vlad Alexandra Mirela

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XI

Valentin Pătrăşcoiu

EG201

136

Voicu Thea

Colegiul National Constantin Carabella Targoviste

XII

Ligia Ion

EG201

137

Voinea Maria Cristina

Colegiul Naţional Gheorghe Şincai Bucureşti

XII

Silvia Mihaela Muşătoiu

EG201

138

Zamfir Alexandra Ioana

Colegiul Naţional Ion Creangă Bucureşti

XII

Valentin Pătrăşcoiu

EG201

139

Zamfir Mihnea Cristian

Colegiul Naţional Mihai Viteazul Bucureşti

XII

Mihail Baluna

EG201

 

 

                   

 

Copyright © 2011 FACULTATEA DE INGINERIE ELECTRICA. Toate drepturile rezervate.

matematica, concurs, ecuatii, formule, inginerie electrica, elevi, studenti, facultate, proiect, logaritm, integrale