acasaregulamentprograminscriererezultatecontact

 

 

Inscrierile se fac pana pe data de 08.05.2018.

Concursul se desfasoara in data de 12.05.2018 la Facultatea de Inginerie Electrica.

 

Participanti editia a VIII-a - 2018:

CONCURSUL “MARCEL ROŞCULEޔ

Matematică pentru Ingineria Electrică

Ediţia a VIII-a – 2018

- inscrisi -

ATENŢIE!

 Concurenţii trebuie să fie īn săli la ora 9, să aibă asupra lor actul de identitate şi instrumente de scris.

Concursul se desfăşoară īncepānd cu ora 10 şi durează 3 ore.

 

Nr.

Crt.

Nume prenume

Liceul

Clasa

Profesor

Sala examen

1

ALEXANDRU Andra Ioana

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XII

PĂTRĂŞCOIU Valentin

EA002

2

ALIUŢĂ Robert

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XII

TOPANA Monica

EA002

3

AMZĂR Vladimir

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XII

ŢECA Mircea

EA002

4

ANCA Florentina Daniela

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XII

PĂTRĂŞCOIU Valentin

EA002

5

ANDREESCU Radu Mihai

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XII

ALEXANDRESCU Cristian

EA002

6

ANDREI Călin

Colegiul Naţional "Ienăchiţă Văcărescu" Tārgovişte

XI

CATANĂ Daniela

EA002

7

ANGHEL Cristina-Camelia

Colegiul Naţional "Matei Basarab" Bucureşti

XII

IANCU Emilia

EA002

8

ANTOFIE Bianca

Colegiul Naţional "Ienăchiţă Văcărescu" Tārgovişte

XI

CATANĂ Daniela

EA002

9

ARSENE Emanuela

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XI

TURCU Iuliana

EA002

10

ARVAT Ovidiu

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XI

MANU Adrian

EA002

11

AZOIŢEI Marius-Andrei

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

RĂDULESCU Elena Violeta

EA002

12

BACESCU Cătălin-Cristian

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

RĂDULESCU Elena Violeta

EA002

13

BADEA Ana Maria

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XI

TURCU Iuliana

EA002

14

BADEA Patricia

Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" Bucureşti

XII

STOICA Iuliana

EA002

15

BEJENARU Carla Ana Maria

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XII

TURCU Iuliana

EA002

16

BIVOL Ilinca

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XI

PREDA Traian

EA002

17

BOBOC Andrei

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

GHIŢĂ Mihaela

EA002

18

BONDOC Alexandru Ionuţ

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XI

PREDA Traian

EA002

19

BONTAŞ Carol Sebastian

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

ŞTEFAN Mugurel

EA002

20

BORDEIANU Răzvan

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

PALIMARIU Liliana

EA002

21

BOSOANCĂ Maria Daniela

Liceul Teoretic "Traian Lalescu" Orșova

XII

FARAGO Alexandru

EA002

22

BREZEANU Iulia

Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Bucureşti

XI

VOINEA Marian

EA002

23

BUMBENECI Constantin-Bogdan

Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" Mioveni-Argeș

XII

POSTOLACHE Aneta

EA002

24

BURETE Bianca Andreea

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XI

PĂTRĂŞCOIU Valentin

EA002

25

CĂLIN Andrei

Colegiul Naţional "Ienăchiţă Văcărescu" Tārgovişte

XII

CATANA Alin

EA002

26

CAPANU Andrei

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

UDREA Oana

EA002

27

CĂPITANU Călin

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XII

TOPANA Monica

EA002

28

CAVALER George-Alexandru

Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" Mioveni-Argeș

XI

POSTOLACHE Aneta

EA002

29

CHIORALIA Cornel Petrişor

Colegiul Naţional Economic "Gheorghe Chiţu" Craiova

XII

MIU Simona Monica

EA002

30

CHIRIAC Andrei

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XI

PĂTRĂŞCOIU Angela

EA002

31

CHIŢU Andrei

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

PALIMARIU Liliana

EA002

32

CHIŢU Dorin

Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" Bucureşti

XI

MANOLESCU Rodica

EA002

33

CIOBANU Alexandru Marian

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XI

TURCU Iuliana

EA002

34

CIOFLAN Cezar

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XII

TOPANA Monica

EA002

35

CIUREA Ştefan Sorin

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XI

PĂTRĂŞCOIU Valentin

EA002

36

CLAPAN Ionuţ-Antonio

Colegiul Naţional "Matei Basarab" Bucureşti

XII

IANCU Emilia

EA002

37

COMAN Alexandru

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XII

TOPANA Monica

EA002

38

COMANA Marian-Georgian

Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" Mioveni-Argeș

XII

POSTOLACHE Aneta

EA002

39

CONSTANTIN Alexandru

Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" Bucureşti

XI

MANOLESCU Rodica

EA002

40

CONSTANTIN Mihnea Adrian

Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti

XI

ŞONTEA Ovidiu

EA002

41

COSTEA Ionuţ Andrei

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XII

PĂTRĂŞCOIU Valentin

EA002

42

CRĂCIUN Valentin

Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Bucureşti

XII

IONESCU Sorin

EA002

43

CRĀNGAŞU Cristian

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

UDREA Oana

EA002

44

CRISTEA Flavia

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XII

TOPANA Monica

EA002

45

CRISTEA Marius-Vasile

Colegiul Naţional "Matei Basarab" Bucureşti

XII

IANCU Emilia

EA002

46

CRISTESCU Cosmin

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

RĂDULESCU Elena Violeta

EA002

47

DANCIU Tiberiu

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

UDREA Oana

EA002

48

DĂNILĂ Andrei

Colegiul Naţional "Matei Basarab" Bucureşti

XII

IANCU Emilia

EA002

49

DAWOD Paul-Nasser

Colegiul Naţional "Matei Basarab" Bucureşti

XII

IANCU Emilia

EA002

50

DEDIU Andrei Şerban

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

GHIŢĂ Mihaela

EA002

51

DILIRICI Radu

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

UDREA Oana

EA002

52

DINICĂ Andrei-Cristian

Colegiul Naţional "Matei Basarab" Bucureşti

XII

IANCU Emilia

EA002

53

DIRICA Ana-Maria-Cristina

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

RĂDULESCU Elena Violeta

EA002

54

DOBRE Radu Cristian

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XI

MANU Adrian

EA002

55

DOCIU Alexandru-Andrei

Colegiul Naţional "Matei Basarab" Bucureşti

XII

IANCU Emilia

EA002

56

DORLEA Dan Alexandru

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XI

MANU Adrian

EA004

57

DRĂGHICI Bogdan

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

UDREA Oana

EA004

58

DRAGOMIR Elena Alexandra

Colegiul Naţional "Ienăchiţă Văcărescu" Tārgovişte

XI

CATANĂ Alin

EA004

59

DRUGA Eduard Marian

Colegiul Naţional "Alexandru Odobescu" Piteşti

XII

FLOREA Ionel

EA004

60

DUMITRACHE Teodora

Liceul Teoretic "Gheorghe Munteanu Murgoci" Măcin

XII

RĂDOI Antoneta

EA004

61

DUMITRESCU Răzvan

Colegiul Naţional "Ienăchiţă Văcărescu" Tārgovişte

XI

CATANĂ Daniela

EA004

62

DUMUTA Răzvan

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XI

TOPANA Monica

EA004

63

DUŢĂ Claudia Mirela

Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" Bucureşti

XII

STOICA Iuliana

EA004

64

ENACHE Sebastian

Colegiul Naţional "Nicolae Titulescu" Pucioasa

XII

VOICU Victoria

EA004

65

ENE Codrin-Constantin

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

RĂDULESCU Elena Violeta

EA004

66

ENE Mihai

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XI

TOPANA Monica

EA004

67

ENE Sebastian

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XII

PĂTRĂŞCOIU Valentin

EA004

68

FLEACA Cristina

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XI

MANU Adrian

EA004

69

FLOREA Eliza

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XI

TOPANA Monica

EA004

70

FLOREA Ioan Alexandru

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XII

TURCU Iuliana

EA004

71

GAVRILĂ Mihaela

Liceul Teoretic "I.C. Vissarion" Titu

XII

TURCU Iuliana

EA004

72

GEORGESCU Liviu

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

ANDREESCU Mihaela

EA004

73

GHENGHEA Ciprian

Colegiul Naţional "Barbu Ştirbei" Călăraşi

XII

IONESCU Corina-Mihaela

EA004

74

GHEORGHE Andreea Monica

Colegiul Naţional "Cantemir Vodă" Bucureşti

XII

LIBERIS Iulia Camelia

EA004

75

GHEORGHE TATU Filip

Colegiul Naţional "Nicolae Titulescu" Pucioasa

XII

VOICU Victoria

EA004

76

GHEŢU Andreea Alexandra

Colegiul Naţional "Cantemir Vodă" Bucureşti

XII

LIBERIS Iulia Camelia

EA004

77

GHICULESCU Ana-Maria

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XII

TURCU Iuliana

EA004

78

GHINEA Alexandru

Colegiul Naţional "Constantin Carabella" Tārgovişte

XI

ION Ligia

EA004

79

GHIOCA Mihai-Iulian

Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti

XII

ŞONTEA Ovidiu

EA004

80

GHIŢĂ Codruţ

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XI

TOPANA Monica

EA004

81

GIJGA Robert

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

PALIMARIU Liliana

EA004

82

GRADINARU Cristi

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XII

TOPANA Monica

EA004

83

GRIGORE Diana

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

UDREA Oana

EA004

84

GRIGORIŢĂ Andreea

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XI

CREŢU Luminiţa

EA004

85

GURAN Radu Bogdan Andrei

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

GHIŢĂ Mihaela

EA004

86

HADDAD Emilian

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

GHIŢĂ Mihaela

EA004

87

HANG Alexandru

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XII

TOPANA Monica

EA004

88

HĪRLEŞTEANU Maria

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

GHIŢĂ Mihaela

EA004

89

IFTIMIE Ioana

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XI

TOPANA Monica

EA004

90

ILIE Cristian Ionuţ

Colegiul Naţional "Alexandru Odobescu" Piteşti

XII

FLOREA Ionel

EA004

91

ION Răzvan

Colegiul Naţional "Constantin Carabella" Tārgovişte

XI

ION Ligia

EA004

92

IONAŞCU Denisa

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XI

TOPANA Monica

EA004

93

IORDACHE Denisa

Colegiul Naţional "Constantin Carabella" Tārgovişte

XI

ION Ligia

EA004

94

IORDACHE Radu

Colegiul Naţional "Matei Basarab" Bucureşti

XII

IANCU Emilia

EA004

95

IORGULESCU Matei

Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti

XI

ŞONTEA Ovidiu

EA004

96

IVAN Maria Alexandra

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XII

TURCU Iuliana

EA004

97

IVANCEA Natalia

Colegiul Naţional Economic "Gheorghe Chiţu" Craiova

XI

MIU Simona Monica

EA004

98

JIANU Anda Clarisa

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XI

ION Daniel

EA004

99

JITEA Ana Maria

Leceul Teoretic "Dimitrie Bolintineanu" Bucureşti

XII

MANCIU Anca

EA004

100

LABEŞ Andreea-Georgiana

Liceul Teoretic "Callatis" Mangalia

XI

BECHIR Ghiulnar

EA004

101

LUCAN Bianca

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XI

TOPANA Monica

EA004

102

MĂNICEANU Alina

Colegiul Naţional "Constantin Carabella" Tārgovişte

XI

ION Ligia

EA004

103

MARDALE Tudor

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

GHIŢĂ Mihaela

EA004

104

MATEI Diana Maria

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XII

PĂTRĂŞCOIU Valentin

EA004

105

MATEI George Daniel

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

UDREA Oana

EA004

106

MATIŞAN Andrei Călin

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XII

PĂTRĂŞCOIU Valentin

EA004

107

MIHAI Cătălin

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

ANDREESCU Mihaela

EA004

108

MIHAI Monica-Maria

Colegiul Naţional "Matei Basarab" Bucureşti

XII

IANCU Emilia

EA004

109

MIHALCEA Laurenţiu

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XI

MANU Adrian

EA004

110

MITRAN Ana

Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti

XI

BERINDEANU Mihaela

EA004

111

MOC Alexandru

Colegiul Naţional "Nicolae Titulescu" Pucioasa

XII

VOICU Victoria

EC103

112

MOICEANU Andrei

Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" Mioveni-Argeș

XI

POSTOLACHE Aneta

EC103

113

MORARU Teodora

Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrān" Constanţa

XII

CHICHIRIM Nelu

EC103

114

MORUZ Andreea

Colegiul Naţional "Ienăchiţă Văcărescu" Tārgovişte

XI

CATANĂ Daniela

EC103

115

MOŢIU Bora Sumit Cornel

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XI

ION Daniel

EC103

116

NADOLEANU Ştefan-Vlad

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

RĂDULESCU Elena Violeta

EC103

117

NANU Roberto

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XI

PĂTRĂŞCOIU Angela

EC103

118

NEAGOE Octavian

Colegiul Naţional "Ienăchiţă Văcărescu" Tārgovişte

XI

CATANĂ Daniela

EC103

119

NEGRU Mihai

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

UDREA Oana

EC103

120

NICHITA Radu

Colegiul Naţional "Nicolae Titulescu" Pucioasa

XII

VOICU Victoria

EC103

121

NICOLAE Diana

Colegiul Naţional "Ienăchiţă Văcărescu" Tārgovişte

XI

CATANĂ Daniela

EC103

122

NIŢĂ IONESCU Andrei

Colegiul Naţional "Constantin Carabella" Tārgovişte

XI

ION Ligia

EC103

123

NIŢESCU Bianca Oana

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XII

TURCU Iuliana

EC103

124

NIŢU Andreea Bianca

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XI

TURCU Iuliana

EC103

125

NIŢU Andreea Elena

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XI

TURCU Iuliana

EC103

126

NIŢU Andreea Nicole

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XII

PĂTRĂŞCOIU Valentin

EC103

127

NIŢULESCU Maria

Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" Bucureşti

XII

STOICA Iuliana

EC103

128

NOCOLAE Bianca Florentina

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XII

TURCU Iuliana

EC103

129

OLARIU Octavian

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XII

PĂTRĂŞCOIU Valentin

EC103

130

PANĂ Claudiu

Colegiul Naţional "Ion C. Brătianu" Piteşti

XI

ULMEANU Sorin

EC103

131

PANAIT Alexandra-Ana-Maria

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

RĂDULESCU Elena Violeta

EC103

132

PĀRLOGEANU Gabrile

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XII

TOPANA Monica

EC103

133

PĂUNESCU Alexandru Marian

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XI

TURCU Iuliana

EC103

134

PAVEL Delia

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XII

TOPANA Monica

EC103

135

PETRE Crenguţa

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XI

TURCU Iuliana

EG201

136

PETRE Diana

Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" Bucureşti

XII

NICA Paula

EG201

137

PETRE Mihaela

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

ANDREESCU Mihaela

EG201

138

PETRESCU Florin

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XI

MANU Adrian

EG201

139

PĪRVAN Radu

Colegiul Naţional "Cantemir Vodă" Bucureşti

XI

LIBERIS Iulia Camelia

EG201

140

PĪRVU Florentina

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

PALIMARIU Liliana

EG201

141

POP Alexandru

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XII

TOPANA Monica

EG201

142

POPA Alexandru

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

ANDREESCU Mihaela

EG201

143

POPA Eveline

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XII

DOBRICĂ-VĂSI Lavinia

EG201

144

POPESCU David

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

ANDREESCU Mihaela

EG201

145

POPESCU Lucian

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

ANDREESCU Mihaela

EG201

146

POPESCU Ştefania

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

RĂDULESCU Elena Violeta

EG201

147

PRALEA Ioan-Vlad

Colegiul Naţional "Matei Basarab" Bucureşti

XII

IANCU Emilia

EG201

148

PREDA Elena Cătălina

Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" Bucureşti

XII

STOICA Iuliana

EG201

149

PREOTEASA Mircea Costin

Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti

XI

ŞONTEA Ovidiu

EG201

150

PRUNACHE Ioana

Colegiul Naţional "Ienăchiţă Văcărescu" Tārgovişte

XI

CATANĂ Daniela

EG201

151

RADU Dragoş Ionuţ

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XI

PĂTRĂŞCOIU Angela

EG201

152

RADU Eusebiu Florin

Colegiul Naţional "Alexandru Odobescu" Piteşti

XII

FLOREA Ionel

EG201

153

RADU Lucian

Colegiul Naţional "Ienăchiţă Văcărescu" Tārgovişte

XI

CATANĂ Daniela

EG201

154

RĂDULESCU Andrei Cristian

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XII

PĂTRĂŞCOIU Valentin

EG201

155

RIZEA Andreea-Georgiana

Colegiul Naţional "Alexandru Odobescu" Piteşti

XII

FLOREA Ionel

EG201

156

ROŞU Ana-Maria

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

PALIMARIU Liliana

EG201

157

SAMOILESCU Sebastian-Mihail

Colegiul Naţional "Alexandru Odobescu" Piteşti

XII

FLOREA Ionel

EG201

158

SAVITKI Gabriela

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

RĂDULESCU Elena Violeta

EG201

159

SCARLAT Cristian

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

RĂDULESCU Elena Violeta

EG201

160

SIMESCU Adrian-Eduard

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XI

TURCU Iuliana

EG201

161

SMARANDA Ana

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XI

TOPANA Monica

EG201

162

SORICĂ Luiza

Colegiul Naţional "Constantin Carabella" Tārgovişte

XII

GABOR Mihaela

EG201

163

SOTIR Gabriel

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

PALIMARIU Liliana

EG201

164

SPĂTARU Andrei-Ştefan

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

RĂDULESCU Elena Violeta

EG201

165

STAN Andreea-Georgiana

Colegiul Naţional "Matei Basarab" Bucureşti

XII

IANCU Emilia

EG210

166

STAN Bianca

Colegiul Naţional "Ienăchiţă Văcărescu" Tārgovişte

XI

CATANĂ Daniela

EG210

167

STANCA Aurelian Rareş

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XI

TURCU Iuliana

EG210

168

STANCIU Răzvan

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

GHIŢĂ Mihaela

EG210

169

ŞTEFAN Andreea Constanţa

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XII

TURCU Iuliana

EG210

170

ŞTEFĂNESCU Petru

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

UDREA Oana

EG210

171

STOICESCU Gabriela

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XI

MANU Adrian

EG210

172

STUDINEANU Ştefan

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

ŞTEFAN Mugurel

EG210

173

SUCREA Mihai

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

UDREA Oana

EG210

174

ŞURA Matei Sebastian

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XI

ION Daniel

EG210

175

SZABO Victor

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

UDREA Oana

EG210

176

TACHE Florentina

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XII

PĂTRĂŞCOIU Valentin

EG210

177

TĂNASE Mariana

Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" Bucureşti

XII

STOICA Iuliana

EG210

178

TEODORESCU Andrei Valentin

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XI

PĂTRĂŞCOIU Angela

EG210

179

TERTEŞ Emanuel

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

ANDREESCU Mihaela

EG210

180

TOMA Bianca

Colegiul Naţional "Constantin Carabella" Tārgovişte

XII

GABOR Mihaela

EG210

181

TRONARU Antonia

Colegiul Naţional "Nicolae Titulescu" Pucioasa

XII

VOICU Victoria

EG210

182

TUDOR Ana-Maria

Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" Mioveni-Argeș

XII

POSTOLACHE Aneta

EG210

183

TUDOR Raluca

Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti

XI

ŞONTEA Ovidiu

EG210

184

TUDOSE Bogdan Cristian

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

RĂDULESCU Elena Violeta

EG210

185

UNAL Melissa

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XII

PĂTRĂŞCOIU Valentin

EG210

186

UNGUREANU Cristina-Valentina

Colegiul Naţional "Matei Basarab" Bucureşti

XII

IANCU Emilia

EG210

187

UNGUREANU Vlad

Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Bucureşti

XII

GHIŢĂ Mihaela

EG210

188

URECHE Ana Maria Cristina

Colegiull Naţional "Vladimir Streinu" Găeşti

XI

TURCU Iuliana

EG210

189

URSACHE Cristian

Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti

XI

ŞONTEA Ovidiu

EG210

190

VĂRZARU Mihnea

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

ANDREESCU Mihaela

EG210

191

VINTELER Ştefan

Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Bucureşti

XI

VOINEA Marian

EG210

192

VINTILĂ Diana

Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti

XII

PALIMARIU Liliana

EG210

193

VLAD Alexandra Mirela

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XII

PĂTRĂŞCOIU Valentin

EG210

194

VOINEA Cristina-Mirela

Colegiul Naţional "Matei Basarab" Bucureşti

XII

IANCU Emilia

EG210

195

ZIDARU Ana Maria

Colegiul Naţional "Ion Creangă" Bucureşti

XI

ION Daniel

EG210

196

ZORLESCU Vlad

Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Bucureşti

XII

TOPANA Monica

EG210

ATENŢIE!

 Concurenţii trebuie să fie īn săli la ora 09.00, să aibă asupra lor actul de identitate şi instrumente de scris.

Concursul se desfăşoară īncepānd cu ora 10.00 şi durează 3 ore.

 

 

 

                   

 

Copyright © 2011 FACULTATEA DE INGINERIE ELECTRICA. Toate drepturile rezervate.

matematica, concurs, ecuatii, formule, inginerie electrica, elevi, studenti, facultate, proiect, logaritm, integrale